Ağzına Telefon Sokulan AKP’li Vatandaş: AKP Bize Öyle Bir Kazık Soktu Ki…

Bir sokak röportajı esnasında ekonominin gidişatını iyi bulan AKP’li vatandaşın söylemleri sonrası ilginç olaylar yaşanmıştı. Röportajın yapıldığı kalabalık alanda AKP’li vatandaş insanların telefon kullanabilmesinden yola çıkarak ekonominin iyi olduğunu belirtince orada bulunan bir başka vatandaşla arasında tartışma çıkmış, karşı taraf AKP’li vatandaşın ağzına telefon sokmuştu.

Olayın ardından iki yıl geçtikten sonra ekonominin gidişatını beğenen AKP’li vatandaş sokak röportajında ilk kez görüldü. Vatandaşın söyledikleri ise sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu.

“BİZE ÖYLE BİR KAZIK SOKTU Kİ İÇİMİZDEN ÇIKMIYOR!”

Vatandaşın ekonominin gidişatına yönelik yeni düşünceleri ise şu şekilde:

“Gidişat batık. Hiç memnun değilim. Bir ara memnunduk ama dini alet edindi bizi kandırdı. En son bize öyle bir kazık koydu ki içimizden çıkmıyor. Ben oyumu son seçimde Tayyip’e verdim. Vermez olaydım, ellerim kırılsaydı. Çok pişmanım. Antalya’da benim kadar AKP’yi savunan göremezdiniz. Ama şu an da AKP’den değil Tayyip Erdoğan’dan nefret ediyorum. Ağzıma telefon sokuldu benim. Yine tırsmadım, yine milyonlarca kişinin karşısına çıktım. Yine Tayyip dedim, yine AKP dedim. Benim burada alnıma silah dayandı. AKP için ben bunları göze aldım ama AKP bize öyle bir kazık koydu ki çıkmayacak bir kazık yani.

“TASARRUFA ÖNCE SARAYDAN BAŞLASIN”

Kendi oturduğu sarayın günlük gideri 15 milyon lira. Ben 7 bin 500 lira ile nasıl geçineyim? Ekonomi bozuk değil mi, bize tasarruf yapalım diyor. Tasarrufu biz değil, tasarrufu önce saray yapsın. Milletvekillerinin altındaki arabayı alsın. Tasarruf yapacaksa önce saraydan meclisten başlaması lazım. Ne ile tasarruf yapacak emekli? Başımın altındaki altınları çıkaracakmışım. Yemeğe ekmek bulamıyorum ki başımın altına altın koyayım.

“BUGÜN BİR SEÇİM OLSA ASLA…”

Ben AKP’ye gönül vermiştim. Defalarca sayısız insanla takıştım ama boşmuş. Bugün bir seçim olsa asla ona oy vermem. Bu adamın tek amacı var emekliler gitsin köyüne, sığınmacılara yer açılsın. Sığınmacılardan ne bulduysa buldu bu. Burada kendi vatandaşı sefil olsun, yemeğe ekmek bulamasın, sığınmacılara yer açılsın. Benim kadar AKP taraftarı bir insan AKP’den bu kadar nefret ediyorsa AKP bitmiştir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir